Microsoft przejął Activision Blizzard!

Tak, dobrze czytacie! 

Do czasu zamknięcia tej transakcji Activision Blizzard i Microsoft Gaming będą nadal działać niezależnie. Gdy umowa zostanie sfinalizowana, firma Activision Blizzard będzie podlegać dyrektorowi generalnemu Microsoft Gaming.

Zaoferują jak najwięcej gier Activision Blizzard w ramach Xbox Game Pass i PC Game Pass, zarówno nowych tytułów, jak i gier ze sporego katalogu przejmowanej firmy.

W skład portfolio tytułów, jakie znamy dzięki tej firmie to:

  • seria Diablo
  • Ovewatch
  • World of Warcraft
  • Starcraft

Ogłosili również dzisiaj, że Game Pass ma teraz ponad 25 milionów subskrybentów, co jest niesamowitym wynikiem, a ten potrafi zmienić się z miesiąca na miesiąc!

Fantastyczne franczyzy w Activision Blizzard przyspieszą również plany dotyczące Cloud Gaming, umożliwiając większej liczbie osób z większej liczby miejsc na całym świecie uczestnictwo w społeczności Xbox przy użyciu telefonów, tabletów, laptopów i innych urządzeń.

Gry Activision Blizzard są dostępne na różnych platformach i planowane jest dalsze ich wspieranie oraz społeczności z nimi związane.

ŹródłoXbox News
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

1 komentarz

  1. Sorry ale to jest straszny bait ze w tytule sugerujecie ze kupili a oni tylko złożyli ofertę (co fakt faktem jest napisane dalej ze czekamy na finalizację, ale niesmak pozostaje).

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu