Michelle Yeoh — była dziewczyna Jamesa Bonda w obsadzie The Witcher: Blood Origin

Michelle Yeoh,  jedna z najwybitniejszych aktorek azjatyckiego pochodzenia dołączyła do obsady nadchodzącego serialu Netfliksa — The Witcher: Blood Origin. 

The Witcher: Blood Origin to sześcioodcinikowy spin-off netfliksowskiego Wiedźmina, którego akcja rozgrywa się na 1200 lat przed wydarzeniami z pierwszego sezonu i przybliży losy pierwszego wiedźmina oraz wydarzenia, które doprowadziły do połączenia światu potworów, ludzi i elfów, zwanego Koniunkcją Sfer.

Serial wciąż jest w produkcji i nie wiadomo, kiedy zadebiutuje, lecz właśnie ujawniono nową osobę, która znajdzie się w obsadzie. Jest nią Michelle Yeoh, jedna z najwybitniejszych i najbardziej utytułowanych aktorek azjatyckiego pochodzenia, znana z występów m.in. w Przyczajony tygrys, ukryty smok czy Jutro nie umiera nigdy, gdzie grała Wai Lin, dziewczynę Jamesa Bonda.

Natomiast w najbliższej przyszłości wystąpi ona w kontynuacji filmu Avatar Jamesa Camerona, filmie Marvela Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieniEverything Everywhere All At Once oraz Gunpowder Milkshake Navota Papushado.

The Witcher: Blood Origin”. Michelle Yeoh w obsadzie. Kogo zagra?

W The Witcher: Blood Origin aktorka wcieli się w Scian — ostatnią przedstawicielkę wędrownego plemienia elfów władających mieczami. Jej misją będzie odzyskanie świętego miecza, który został odebrany jej plemieniu w nikczemny sposób. Jak twierdzą scenarzyści, misja Scian jest śmiertelnie niebezpieczna i zmieni losy Kontynentu.

Co ważne, Michelle Yeoh dołącza do Laurence’a O’Fuaraina, który wcieli się w postać Fjall — urodzonego w klanie wojowników, którzy przysięgli chronić Króla, Fjall nosi w sobie zadrę. Stracił ukochaną osobę, która zginęła w walce próbując go ocalić. To wydarzenie nie pozwala mu się zatrzymać ani pogodzić z samym sobą i otaczającym go światem. W swoim dążeniu do odkupienia, Fjall będzie walczył u boku najbardziej nieoczekiwanych sojuszników i wkroczy na drogę zemsty prowadzącą przez pogrążony w chaosie Kontynent.

GrafikaEW.com
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu