Michael Keaton ponownie w roli Batmana!? (plotka)

0
Tak, to możliwe. Świat obiegły właśnie zaskakujące informacje na temat prawdopodobnego powrotu Michaela Keatona w roli Nietoperza.

Prace nad solowym filmem o Flashu trwają już niemal pięć lat, mając swoje wzloty i upadki – kilku scenarzystów i reżyserów dołączało do projektu, a potem go opuszczało, jednak w końcu udało się znaleźć odpowiedniego kandydata. Za kamerą stanie Andy Muschietti.

Jednak największe dyskusje wywołała informacja o powrocie słynnego aktora w roli Batmana. Jak donoszą źródła, Michael Keaton obecnie prowadzi rozmowy z Warner Bros. na ten temat. Zaznaczają one jednak, że negocjacje są jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Nie wiemy, jak prezentuje się scenariusz filmu o Flashu, niemniej te same źródła informują, iż Keaton miałby wrócić do swojej roli w sposób, który nie będzie kolidował z produkcją The Batman Matta Reevesa, gdzie wystąpi Robert Pattinson.

Możliwe, że Michael Keaton odegra również Batmana w wielu filmach opartych na komiksach DC, w stopniu mentorskim – na podobnej zasadzie, co Samuel L. Jackson jako Nick Fury w produkcjach MCU. Batgirl miałaby być jednym z takich projektów.

Kinowy debiut filmu The Flash zaplanowano na 1 lipca 2022 roku.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.