Michael Keaton i Stanley Tucci w trailerze „Worth” – filmu o zamachu z 11 września

Zobaczcie oficjalny zwiastun Worth – filmu biograficznego, skupiającego się na atakach terrorystycznych z 11 września.

Obraz oparto na prawdziwych wydarzeniach, a ma on być przypomnieniem o sile empatii i wartości ludzkich więzi. Po przerażających atakach z 2001 roku na World Trade Center i Pentagon, Kongres wyznacza prawnika i mediatora, Kennetha Feinberga, by prowadził fundusz kompensacyjny dla ofiar zamachów z 11 września. Wyznaczony do rozdzielania środków finansowych, Feinberg i szefowa operacji w jego firmie Camille Biros, stają przed niewykonalnym zadaniem oceny wartości ludzkiego życia, by pomóc rodzinom, które poniosły straty niemożliwe do wyceny.

Kiedy bohater ściera się z Charlesem Wolfem – organizatorem społecznym, opłakującym śmierć swojej żony, jego początkowy cynizm zmienia się we współczucie, gdy zaczyna poznawać prawdziwe koszty ludzkiej tragedii.

Worth wyreżyserowała Sara Colangelo, a scenariusz wyszedł spod pióra Maxa Borensteina. W filmie oprócz Keatona i Tucciego, wystąpią Amy Ryan, Tate Donovan, Shunori Ramanathan, Talia Balsam i inni.

Premierę Worth zaplanowano na 3 września, na Netflixie.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu