„Matrix 4” i „The Flash” z datami premier. „Mortal Kombat” nieco wcześniej

0
Warner Bros. przedstawiło swoje najbliższe, kinowe plany prezentując daty premier swoich najnowszych filmów.

The Flash to oczekiwany projekt Warner Bros. i DC, w którym w tytułowej roli ma wystąpić Ezra Miller. Chociaż fani zaczęli już wątpić w powstanie tej produkcji, to okazuje się, że twórcy jednak się nie poddali. Bowiem premiera filmu odbędzie się 1 lipca 2022 roku. Za kamerą stanie Andy Muschietti (To, To – Rodział 2).

Drugim najbardziej wyczekiwanym projektem jest Matrix 4, którego data premiery została ustalona na 21 maja 2021. Szczegóły dotyczące fabuły w dalszym ciągu nie są znane. Prawdopodobnie zobaczymy młodsze wcielenie Morfeusza oraz młodszego Neo (w oryginale zagrał go Keanu Reeves). Reżyserką filmu jest Lana Wachowski, a w obsadzie poza Reevesem znaleźli się także: Yahya Abdul-Mateen II, Carrie-Anne Moss, Neil Patrick Harris i Jada Pinkett Smith. Za scenariusz odpowiadają Aleksandar Hemon i David Mitchell.

Tego samego dnia miała zadebiutować adaptacja mangi, Akira w reżyserii Taiki Waititiego, która jednak została tymczasowo wstrzymana i odłożona na półkę.

Na 21 maja 2021 roku zaplanowano także premierę filmu John Wick 4. Jeżeli Lionsgate lub Warner Bros. nie dokonają zmian, to w tym samym dniu zobaczymy dwa filmy z Keanu Reevesem w roli głównej.

Kolejną zapowiedzią jest Mortal Kombat. Film pierwotnie miał zadebiutować 5 marca 2021 roku, jednak na ekranach kin zobaczymy go już 15 stycznia 2021 roku.

Na liście znajduje się także The Conjuring: The Devil Made Me Do It, czyli kolejna część Obecności. Horror zostanie wyemitowany na dużym ekranie już 11 września 2020 roku. Więcej możecie przeczytać pod tym linkiem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.