„Marvel’s M.O.D.O.K.” z teaserem i datą premiery

Od dłuższego czasu nie mieliśmy żadnych informacji na temat animowanych seriali Marvela, a teraz Hulu opublikowało teaser Marvel’s M.O.D.O.K. oraz podało datę premiery.

W produkcji megalomaniak i arcyzłoczyńca, M.O.D.O.K. (w tej roli Patton Oswalt) od dawna goni za marzeniem podbicia świata. Ale po latach porażek i pojedynków z największymi bohaterami globu, protagonista sprowadził swoją złą organizację A.I.M. pod ziemię, jednocześnie próbując radzić sobie z rozpadającym się małżeństwem i życiem rodzinnym. M.O.D.O.K. będzie teraz musiał zmierzyć się z największym do tej pory wyzwaniem: kryzysem wieku średniego.

Głosów bohaterom użyczą Aime Garcia (Lucyfer), która zagra Jodie – żonę M.O.D.O.K.a, Ben Schwartz jako Lou – syn bohatera, Wendi McLendon-Covey jako Monica Rappaccini – genialna szalona naukowczyni w A.I.M., Melissa Fumero (Brooklyn Nine-Nine) jako córka M.O.D.O.K.a, Beck Bennet, Sam Richardson i Jon Daly.

Postać M.O.D.O.K.a stworzyli Stan Lee i Jack Kirby już w 1967 roku. Wcielający się w główną rolę Patton Oswalt zasiądzie również na krześle współtwórcy i producenta wykonawczego.

Marvel’s M.O.D.O.K. zadebiutuje na Hulu 21 maja.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu