„Marvel’s Guardians of the Galaxy” – Cenega zadbała o polski zwiastun premierowy

Premiera nowej gry studia Eidos Montreal Marvel’s Guardians of the Galaxy zbliża się wielkimi krokami. Dlatego firma Cenega, będąca polskim wydawcą tytułu, opublikowała zwiastun premierowy.

Marvel’s Guardians of the Galaxy to nowa w portfolio studia Eidos Montreal i wydawcy Square Enix produkcja, która przenosi znanych bohaterów Marvela, tytułowych Strażników Galaktyki do świata gier wideo. Premiera odbędzie się 26 października na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

W grze wcielimy się w Star Lorda, który wraz z Grootem, Gamorą, Draksenem i Rocketem musi zapobiec międzyplanetarnemu kryzysowi. Z racji tego, że istotnym elementem rozgrywki będzie prowadzenie rozmów to dzięki firmie Cenega Marvel’s Guardians of The Galaxy zadebiutuje z pełną polską wersją językową oraz oryginalną, angielską. Poniższy zwiastun jest nie tylko prezentacją historii, ale i rodzimej lokalizacji kinowej.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu