Margot Robbie w trailerze thrillera „Dreamland”

Paramount Movies opublikowało oficjalny trailer nadchodzącego thrillera Dreamland, w którym wystąpi Margot Robbie.

Aktorka wcieli się w rolę poszukiwanej złodziejki, napadającej na banki, z której głowę została wyznaczona nagroda. Fabułę osadzono w czasach Wielkiej Depresji w Stanach Zjednoczonych. Historia ma śledzić losy Eugene’a Evansa – młodego mężczyzny, marzącego o wyrwaniu się ze swojej małej, teksańskiej mieściny. Jego normalne do tej pory życie przyjmie zaskakujący obrót, gdy na swojej drodze spotka ranną Allison Wells (Margot Robbie). Rozdarty między pieniędzmi, jakie może uzyskać z wydania przestępczyni władzom, a jego rosnącym uczuciem do uwodzicielskiej złodziejki, Eugene będzie musiał podjąć decyzję, która na zawsze zmieni życia wszystkich, których kocha.

Oprócz Robbie, w filmie wystąpią Finn Cole (Peaky Blinders), Travis Fimmel (Wikingowie), Kerry Condon (Avengers: Wojna nieskończoności), Lola Kirke, Garrett Hedlund i Darby Camp.

Reżyserią zajął się Miles Joris-Peyrafitte, a scenariusz wyszedł spod pióra Nicolaasa Zwarta. Margot Robbie została producentką obrazu, jazem z Tomem Ackerleyem i Joseyem McNamarą.

Pierwszy raz film wyświetlono w zeszłym roku, na Tribeca Film Festival.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu