“Mafia Edycja Ostateczna” – jak powstawał główny motyw muzyczny

Premiera gry Mafia: Edycja Ostateczna zbliża się wielkimi krokami. Dlatego w najnowszym filmie deweloperzy zdradzają, jak powstawał główny motyw muzyczny.

Mafia: Edycja Ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake gry z 2002 r., uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Gra ukaże się 25 września 2020 r. na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach z systemem Windows.

Tego samego dnia w sprzedaży ukaże się również Mafia Trylogia — jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria trzech gier, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech różnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce.

Niedawno do Sieci trafił film, w którym deweloperzy prezentują, w jaki sposób powstawał główny motyw muzyczny gry Mafia: Edycja Ostateczna.

 

Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu