Mads Mikkelsen w obsadzie „Indiany Jonesa 5”

Jak donosi Deadline, Mads Mikkelsen – aktor znany z ról w Doktorze Strange’u, Na rauszu czy Hannibalu – dołączył do obsady nadchodzącego filmu Indiana Jones 5.

To kolejne znane nazwisko w ekipie. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w obrazie powróci Harrison Ford, a obok niego zobaczymy także Phoebe Waller-Bridge – najbardziej kojarzoną z występem w hitowym serialu Fleabag.

Niestety szczegóły dotyczące bohatera, w jakiego ma wcielić się duński aktor, są jeszcze trzymane w tajemnicy. Niemniej to pozytywna informacja, bowiem piąta część Indiany Jonesa jest w trakcie realizacji od pięciu lat. Projekt jednak był wielokrotnie przesuwany, a scenariusz zmieniany również dużą liczbę razy.

Z początku filmem miał się zająć Steven Spielberg, jednak opuścił on produkcję w zeszłym roku – zrezygnował ze stanowiska reżysera, ale pozostanie przy Indianie jako producent. Ostatecznie na reżyserskim krześle zasiądzie odpowiadający wcześniej za Logana James Mangold.

Indiana Jones 5 zaplanowany jest na 29 czerwca 2022 roku.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu