„Lucyfer” sezon 6. Negocjacje pomiędzy Netflixem a Warner Bros idą w dobrą stronę!

0
Wszystko wskazywało na to, że przygody popularnego Władcy Piekieł zakończą się wraz z ostatnim szesnastym odcinkiem sezonu piątego. Wygląda jednak na to, że Netflix zmienił zdanie. Według  raportu, który pojawił się na stronie TVLine, negocjacje wciąż trwają, jednak „obie strony wydają się optymistycznie nastawione co do zawarcia umowy”. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, sezon szósty Lucyfera prawdopodobnie będzie liczył „pomiędzy dziesięć do 13 odcinków”.

Lucyfer Morningstar jest Władcą Piekieł. Znużony swoim dotychczasowym życiem postanawia porzucić swój tron i udać się do Los Angeles, gdzie otwiera klub nocny. Tam właśnie spotyka detektyw Chloe Decker prowadzącą dochodzenie w sprawie zabójstwa. Przypadkowe spotkanie zamienia się we współpracę.

@Netflix

Kryminalny serial telewizyjny jest współtworzony przez Jerry Bruckheimer Television oraz Warner Bros. Television. Jest on adaptacją komiksu pod tym samym tytułem autorstwa Neila Gaimana i Sama Kietha, wydawanego przez DC Comics. Początkowo emitowany przez Fox miał być anulowany po sezonie trzecim, jednak Netflix przejął inicjatywę. 

Trzeba jednak przyznać, że szósty sezon serialu to nadal wielkie plany na przyszłość. Co z sezonem piątym? Data premiery pozostaje nadal nieznana, możemy być jednak pewni, że pojawi się jeszcze w 2020 r. 

Co o tym sądzicie? Cieszycie się, że serial dostanie kolejny sezon? Dajcie znać w komentarzach.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.