Losy 3. sezonu „Mindhuntera” pod znakiem zapytania. Netflix wstrzymał prace

0
Nad trzecim sezonem serialu Mindhunter zebrały się czarne chmury. Nie wiadomo, czy w ogóle powstanie.

Kontynuacja produkcji stoi pod wielkim znakiem zapytania, a decyzja o przyszłości serii ma być jeszcze podjęta. Jednak losy Mindhuntera nie malują się w kolorowych barwach, bowiem główni aktorzy – Jonathan Groff (agent Holden Ford), Holt McCallany (agent Bill Tench) i Anna Torv (doktor Wendy Carr) – zostali zwolnieni ze swoich kontraktów. Pełny kalendarz producenta, Davida Finchera, z pewnością był jednym z powodów takiego ruchu.

Netflix jednak oficjalnie nie skasował jeszcze serialu. Jak powiedział reprezentant streamingowego giganta w komentarzu dla serwisu TVLine:

David skupia się teraz na reżyserii swojego pierwszego filmu dla Netflixa, „Mank”, oraz na produkcji drugiego sezonu „Miłości, śmierci i robotów”. W przyszłości może ponownie zasiądzie za sterami „Mindhuntera”, ale obecnie nie było to fair w stosunku do aktorów, trzymać ich kontraktami i tym samym powstrzymywać przed szukaniem innych angaży, kiedy David zajmuje się swoją nową, inną pracą.

Mindhunter to jeden z popularniejszych thrillerów psychologicznych na Netflixie. Serial powstał na podstawie książki o tym samym tytule, opartej na faktach, w której były agent FBI opisuje swoją drogę analizy zachowań seryjnych morderców.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.