Los Katherine McNamara w serialu „Arrow”

0
W ostatniej odsłonie serialu stacji The CW pojawiła się nowa postać. Zagrała ją Katherine McNamara, znana chociażby z produkcji Shadowhunters. Aktorka pojawiła się w kilku odcinkach obrazu, wcieliła się w postać Mii. Teraz wiadomo, jak będzie wyglądał jej los w kolejnym, ostatnim już, sezonie serialu.

Mia znowu pojawi się w ósmej odsłonie produkcji The CW. Tym razem jednak nie będzie postacią drugoplanową, właśnie uczyniono z niej jedną z ważniejszych bohaterek. To oznacza, że będziemy ją widywać o wiele częściej. Jeśli widzieliście wcześniejszą odsłonę, wiecie, jak Mia łączy siły z innymi dziećmi bohaterów ekipy Arrow. Czeka ich kolejna trudna walka.

Los Katherine McNamara w serialu „Arrow”
Kadr z serialu „Arrow”

Jak mówi Beth Schwartz, showrunner:

Zmagają się z tym, jak być drużyną. Pojawia się jeszcze to odczucie, że wciąż są dziećmi i skaczą bez zabezpieczeń. Przyszły Rene, przyszła Dinah i przyszły Felicity odeszli i młodzi zostali sami. Teraz muszą wszystko sobie poukładać.

Młoda Smoak będzie musiała się nauczyć współpracować z grupą obrońców miasta. Jak jej to pójdzie? Zobaczymy już za kilka tygodni. Serial powróci na antenę The CW 15 października. Będzie to ostatni sezon obrazu.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.