„Loki” – premiera serialu przesunięta

Marvel opublikował nowe wideo, w którym ogłasza, że nadchodzący serial Loki zmienia datę premiery. Kiedy będziemy mogli go obejrzeć?

W rolę Boga Psot ponownie wcieli się laureat Złotego Globu, Tom Hiddleston. Pojawiał się on już jako Loki w innych obrazach MCU, teraz jednak otrzymał własny, solowy serial. Wcześniej aktor wspominał, że widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak jego postać używa Tesseractu, by sprawiać więcej kłopotów. Według plotek serial będzie śledził losy głównego bohatera, podróżującego w czasie i zostawiającego swoje ślady na wielu historycznych wydarzeniach.

Pierwotnie Loki miał zadebiutować 11 czerwca, jednak ostatecznie pojawi się dwa dni wcześniej. Niby nic, ale dla fanów to świetna wiadomość!

Obok Hiddlestona w serialu pojawią się także Sophia Di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Cailey Fleming, Richard E. Grant, Sasha Lane i Wunmi Mosaku.

Reżyserią zajęła się wcześniej pracująca przy Ricku i Mortym oraz Doctor Strange in the Multiverse of Madness Kate Herron, która również była główną scenarzystką. Producentami wykonawczymi Lokiego są Kevin Feige, Louis D’Esposito i inni.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu