„Locke & Key” z trzecim sezonem?

Ten serial to jedna wielka zagadka. Na Netflixie można obecnie obejrzeć pierwszy sezon serialu, drugi powstaje, więc nie wiadomo, jak odbiorą go widzowie, a tu Netflix podjął decyzję odnośnie dalszych losów produkcji. 

Okazuje się, że powstanie trzecia odsłona Locke & KeyJest to dość ciekawe podejście, biorąc pod uwagę, że przecież nie wyświetlono jeszcze drugiego sezonu. Choć, fakt faktem, nie można stwierdzić, że nowatorskie, gdyż wiele platform i stacji podejmuje decyzje o przedłużeniu jakiegoś obrazu zanim wyświetli się jego nowy sezon.

Wiadomo także, że druga odsłona ma mieć premierę w 2021 roku, nie podano jednak dokładnej daty wypuszczenia kolejnych odcinków serialu na Netflixa.

Co sądzicie o tej decyzji? Oglądacie ten serial?

Źródłohypable.com
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu