„Locke & Key” oficjalnie z 2. sezonem!

0
Platforma Netflix oficjalnie ogłosiła zamówienie 2. sezonu serialu Locke & Key. Fani mogą odetchnąć z ulgą.

W 2. sezonie opartego na kultowej serii komiksów serialu rodzeństwo Locke wciąż oswaja się z rolą Strażników Kluczy, podczas gdy stawka jest coraz wyższa.

Oparty na niesamowitej powieści graficznej Joego Hilla i Gabriela Rodrigueza, serial Locke & Key na każdym kroku zachwycał publiczność na całym świecie. Jesteśmy bardzo dumni, że stanowimy część tego projektu i nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, co Carlton Cuse i Meredith Averill wraz z całym zespołem kreatywnym przygotowali na następny sezon.

– powiedział wiceprezes ds. treści oryginalnych Netflix, Brian Wright.

Showrunnerami i głównymi porducentami wykonawczymi serii oryginalnej są Carlton Cuse i Meredith Averill:

Ogromnie cieszymy się, że razem z cudownymi partnerami możemy kontynuować przygodę z serialem Locke & Key. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie ze strony Netflix, zwłaszcza biorąc pod uwagę trudne okoliczności, w których się znajdujemy. Już teraz chcielibyśmy otworzyć przed Wami nowy rozdział tej historii.

Pozostali producenci wykonawczy to: Aron Eli Coleite, Joe Hill, Chris Ryall z Lydią Antonini i Tedem Adamsem ze strony IDW, Andy Muschietti, Barbara Muschietti, David Alpert i Rick Jacobs ze studia Circle of Confusion, Lindsey Springer oraz John Weber i Frank Siracusa z Take 5.

https://www.facebook.com/netflixpolska/photos/a.579784988898815/1398544800356159/?type=3&theater

W 1. sezonie Locke & Key wystąpili: Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Pierwszy sezon Locke & Key zadebiutował na platformie 7 lutego 2020 r.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.