„Little Nightmares II” na zwiastunie premierowym

Little Nightmares II zadebiutuje już 11 lutego. Z tej okazji zapraszamy was na zwiastun premierowy.

11 lutego na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch, PC i Google Stadię trafi Little Nightmares II. Gra jest kontynuacją platformówki z 2017 r., w której wcielimy się w chłopca imieniem Mono, gdyż ten wraz z protagonistką poprzedniej części – Szóstką postanawia odkryć mroczne tajemnice Wieży Sygnałowej.

Na platformach PS4, Xbox One, Nintendo Switch i PC wciąż jest dostępna wersja demonstracyjna gry, a dodatkowym punktem wejścia do uniwersum jes cyfrowy komiks, którego pierwsze 4 rozdziały są już dostępna na systemach Android i iOS.

Wydawca opublikował również informację, że pierwsza gra z serii osiągnęła sprzedaż na poziomie 3 milionów egzemplarzy (dane z 31 grudnia 2020 r.). A patrząc na pierwsze oceny mediów Little Nightmares II można przypuszczać, że gra powtórzy sukces, gdyż aktualna średnia ocen gry w serwisie MetaCritic wynosi 82 punkty na 100 możliwych, będących sumą 53 recenzji od prasy.

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu