Liam Neeson w trailerze filmu akcji „Honest Thief”

Jeśli stęskniliście się za Liamem Neesonem, to macie okazję obejrzeć wypuszczony przez Briarcliff Entertainment i Open Road Films trailer jego nowego filmu akcji – Honest Thief.

Historia śledzi losy złodzieja okradającego banki (w tej roli Neeson), który próbuje się nawrócić po tym, jak zakochuje się w jednej z pracownic placówki, gdzie umieścił swoje zdobycze. Mężczyzna musi zmierzyć się z konsekwencjami, kiedy sprawę jego rabunków przejmuje skorumpowany agent FBI (Robert Patrick).

Scenariusz do Honest Thief wyszedł spod pióra Steve’a Allricha, a reżyserią zajął się Mark Williams – współtwórca Ozark. Oprócz Neesona w produkcji wystąpią również Jai Courtney, Kate Walsh, Jeffrey Donovan, Anthony Ramos i Jasmine Cephas Jones.

Premierę Honest Thief zaplanowano na 9 października w USA.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu