LEGO® Star Wars™: Saga Skywalkerów już w kwietniu

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech zaprezentował dziś nowy zwiastun rozgrywki LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga oraz ogłosił datę premiery.

W nowym zwiastunie tej największej i wizualnie najbardziej zaawansowanej jak dotąd grze LEGO pokazano dogłębnie założenia rozgrywki oraz swobodę działania, jaką otrzymają gracze dzięki nowej mechanice walki, szerokiemu wachlarzowi postaci oraz klas, rozległej galaktyce czekającej na odkrycie i wielu innym atrakcjom! W Sadze Skywalkerów gracze będą mogli przeżyć ponownie (oczywiście w stylu LEGO) epicką historię opowiedzianą we dziewięciu filmach serii, a wszystko rozpocznie się od wyboru trylogii, w której chcemy uczestniczyć.

Gra LEGO® Star Wars™: Saga Skywalkerów umożliwia graczom uczestnictwo w walce w stylu, jaki nie był dotąd spotykany w grach LEGO. Obejmuje on łączenie ataków w kombinacje oraz odpieranie nadchodzących ataków. Nowy system sterowania i mechaniki pozwala na precyzyjne celowanie oraz ukrycie się bezpiecznym miejscu w celu zaplanowania kolejnego ruchu lub skorzystanie z umiejętności Jedi w walce mieczem świetlnym i użycie potęgi Mocy.

Gracze mogą podróżować w kosmosie za pomocą mapy galaktyki na holoprojektorze i wyznaczyć własną drogę przez kolejne części sagi, stopniowo odblokowując planety i eksplorując świat gry. Podczas kosmicznych podróży nie zabraknie heroicznych pojedynków z wrogimi jednostkami – zasiądź za sterami legendarnych pojazdów, wśród których są m.in. Sokół Millennium™, imperialne myśliwce TIE™ oraz X-wingi Rebeliantów™. Po dotarciu do wybranego miejsca można zdecydować się na kontynuację głównego wątku albo spróbować poznać szerzej galaktykę i odkryć ekscytujące misje oraz zagadki.

Eksploracja zapewnia nagrody, a gracze odkrywają klocki kyber umożliwiające odblokowanie nowych elementów i ulepszonych zdolności dla różnych klas postaci, takich jak Jedi, bohater, ciemna strona, złoczyńca, zbieracz, łotr, łowca nagród, droid astromechaniczny i droid protokolarny. Aby tworzyć nowe, ciekawe przygody, wybierz tryb swobodny i wciel się w legendy uniwersum, takie jak Leia™, Yoda™, Boba Fett™, Darth Maul™, Poe™, a także trzysta innych postaci do odblokowania ze wszystkich dziewięciu filmów. Od idyllicznych zielonych wzgórz Naboo po pustynne wydmyJakku – galaktyka LEGO Star Wars czeka na odkrycie i zaprasza do zabawy.

W zwiastunie LEGO® Star Wars™: Saga Skywalkerów przedstawiono również tzw. tryb mamrotania, umożliwiający fanom klasycznych gier z serii LEGO Star Wars zamianę wszystkich głosów na mamrotanie!

Tytuł ukaże się 5 kwietnia 2022 roku na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch™ w pełnej polskiej wersji językowej z dubbingiem.

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu