„Legion samobójców: The Suicide Squad“ z pierwszym zwiastunem

James Gunn wczoraj zapowiadał, że dziś możemy spodziewać się pierwszego trailera  jego nadchodzącej, samodzielnej kontynuacji Legionu Samobójców. Dostaliśmy nie tylko zwiastun, ale i plakaty promujące produkcję.

W najnowszym trailerze otrzymujemy sporą dawkę materiału z zapowiedzianego widowiska Jamesa Gunn’a, reżysera znanego z Strażników z Galaktyki z konkurencyjnego uniwersum MCU.

W Legionie samobójców: The Suicide Squad zobaczymy artystów, których mieliśmy okazję zobaczyć w poprzedniej części produkcji. Nie zabraknie Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis’a w roli Amandy Waller, Joela Kinnaman’a odtórcy roli Ricka Flag’a oraz Jaia Courtneya – Kapitana Boomeranga. Oprócz nich na ekranie pojawią się także zupełnie nowi aktorzy, a wśród nich: Sylvester Stallone, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Idris Elba, John Cena czy Storm Reid.

Premierę Legionu samobójców: The Suicide Squad zaplanowano na 6 sierpnia tego roku. Obraz zadebiutować ma jednocześnie w Ameryce w kinach, jak i na platformie HBO Max. Wiele wskazuje na to, że polska premiera również będzie miała miejsce w tym terminie.

Natalia Jóźwiak
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu