Legendarny aktor Hal Holbrook zmarł w wieku 95 lat

Hal Holbrook zmarł w swoim domu 23 stycznia w wieku 95 lat. O śmierci aktora poinformowała New York Times jego osobista asystentka Joyce Cohen.

Aktor rozpoczął swoją karierę w 1954 podczas nauki w Lock Haven State Teachers Collegeroku, by w branży filmowej być obecnym przez kolejne 60 lat. Jedne z ostatnich ról, w jakich można było go podziwiać, zagrał w znanych serialach: Chirurdzy, gdzie grał dr. Lewisa Klatcha, Kości i Synowie Anarchii. Po raz ostatni zobaczyć mogliśmy go na ekranie, gdy miał 92 lata

Aktor najbardziej znany był z roli Głębokiego Gardła w filmie Wszyscy ludzie prezydenta. Pojawił się też w wielu filmach, między innymi: Siła magnum, Cel wyższy, Pokerzyści, Woda dla Słoni, horrorze Mgła, Firma czy Lincoln. W 2007 roku aktor został nominowany do Oscara za rolę w filmie Wszystko za życie w reżyserii Seana Penna.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penar
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu