Kultowe „Willow” George’a Lucasa powróci!

Słynny film z 1988 roku Willow doczeka się wznowienia. Wszystko za sprawą Disneya.

Jak donoszą źródła, stworzona przez George’a Lucasa i wyreżyserowana przez Rona Howarda produkcja pojawi się na platformie Disney Plus jako serial. To jednak nie koniec rewelacji. Warwick Davis raz jeszcze wcieli się w rolę tytułowego Willowa Ufgooda, a Howard powróci, jednak tym razem jako producent wykonawczy.

Reżyserią odcinka pilotażowego zajmie się za to John M. Chu, wcześniej pracujący przy Bajecznie bogatych Azjatach. Z kolei scenarzysta filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, Jonathan Kasdan, zasiądzie na krześle showrunnera, razem z Wendy Mericle – wieloletnią producentką serialu The CW Arrow. Scenarzysta oryginalnego filmu, Bob Dolman, pojawi się na planie jako konsultant.

Nowa seria będzie rozgrywać się lata po wydarzeniach z produkcji z 1988 roku. W zaczarowanym świecie wróżek pojawią się zupełnie nowe postaci, a jak zaznacza Ron Howard – obraz nie ma stanowić nostalgicznej retrospekcji, a kreatywny krok naprzód.

Na razie to wszystkie szczegóły, jakie znamy.

ŹródłoPolygon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu