„Książę w Nowym Jorku 2” z nowym zwiastunem

Do premiery drugiej części przygód księcia w Nowym Jorku pozostało jeszcze kilka tygodni. To jednak nie przeszkadza w pokazaniu nowej zapowiedzi filmu Książę w Nowym Jorku 2. Czy będzie to dobra kontynuacja?

Okaże się 5 marca, bo wtedy produkcja będzie miała swoją premierę. Eddie Murphy znowu wystąpi w roli, którą podbił serca widzów w 1988 roku. Jest więc na co czekać. Poniżej możecie obejrzeć nowy trailer promujący obraz.

W obsadzie powrócą aktorzy występujący w oryginalnej produkcji – Eddie Murphy jako Akeem, Arsen Hall w roli Semmiego, James Earl Jones jako król Jaffe Joffer, Shari Headley w roli królowej Lisy, John Amos jako Cleo McDowell i Luie Anderson jako Maurice.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu