„Kraina Lodu” – jeden z aktorów o możliwości powstania 3. części

0
W zeszłym roku swoją premierę miała długo wyczekiwana druga część animacji Kraina Lodu i chociaż wyniki produkcji nie pobiły tych pierwszej odsłony, to jednak obraz otrzymał pozytywne opinie. I oczywiście pojawiło się też pytanie o kontynuację.

O możliwości powstania trzeciej części Krainy Lodu wypowiedział się aktor Josh Gad, użyczający głosu Olafowi w oryginalnej, angielskiej wersji animacji. W trakcie wywiadu dla jednego z portali, Gad przyznał, że byłaby to wspaniała wiadomość, ale nic o tym nie wie.

(…) Nie wiem kiedy i czy w ogóle powstanie Kraina Lodu 3, to powyżej moich kompetencji. Ale mogę wam powiedzieć tak: była możliwość, aby wziąć te postaci i ponownie obdarzyć je nadzieją i inspiracją. I właśnie dlatego zespół Disneya pracował przez ostatnie kilka tygodni nad animacją At Home with Olaf. Więc historia Krainy Lodu wciąż trwa, nawet jeśli niekoniecznie w formie filmowej trzeciej części. Ale zobaczymy! Jeśli jest jakaś historia warta podzielenia się, na pewno Jennifer Lee i cały niesamowity zespół Disneya pewnego dnia nam ją opowiedzą.

– mówił aktor.

A Wy, drodzy czytelnicy, chcielibyście zobaczyć trzecią odsłonę przygód Elsy, Anny, Kristofa i Olafa?

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.