Koronawirus przyczyną przesunięcia kolejnej premiery. „Ciche miejsce 2” nie pojawi się na ekranach w marcu

0
W związku z obawami eskalacji pandemii koronawirusa premiera filmu Ciche miejsce 2 zostanie przesunięta. To już kolejna produkcja, która nie ukaże się w tym miesiącu. 

Film wyprodukowany przez Paramount Pictures miał trafić do kin 20 marca. Jednak John Krasinski, reżyser i scenarzysta produkcji na Instagramie poinformował, że premiera nie będzie miała miejsca w marcu. 

Jedną z rzeczy, z których jestem najbardziej dumny, jest to, że ludzie stwierdzili, iż nasz film jest tym, który należy zobaczyć wspólnie. Cóż, ze względu na ciągle zmieniające się okoliczności tego, co dzieje się w otaczającym nas świecie, wyraźnie nie jest to odpowiedni moment, aby to zrobić. Jak bardzo podekscytowani jesteśmy abyście wszyscy zobaczyli ten film…. Tak zaczekam z jego wydaniem, aż będziemy mogli go zobaczyć wspólnie! (…) Do zobaczenia wkrótce!

Ciche miejsce 2 to kontynuacja filmu z 2018 roku. Po dramatycznych wydarzeniach na farmie, rodzina Abbottów, zmuszona jest do porzucenia dotychczasowego życia i odnalezienia nowego schronienia. Nie wiedzą jednak, że niezwykle wyczulone na dźwięki potwory, wcale nie są jedynym zagrożeniem. 

W filmie występują: Emily Blunt, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Cillian Murphy, Djimon Hounsou oraz Wayne Duvall.

Paramount nie wyznaczył jeszcze nowej daty premiery filmu. W tym miesiącu nie zobaczymy w kinach także Nie czas umierać, Piotruś Królik 2: Na gigancie, Skłodowskiej oraz W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.