Koronawirus po raz kolejny krzyżuje plany – Lionsgate zmienia daty premier

0
Lionsgate postanowił, że premiery trzech filmów: Antebellum, Run i Spiral zostaną przeniesione na inny termin, ze względu na ciągły problem z koronawirusem.

Antebellum miała ukazać się 24 kwietnia. Jest to film opowiadający historię odnoszącej sukcesy autorki Veroniki Henley, która znalazła się w pułapce przerażającej rzeczywistości i przedtem musi odkryć tajemniczą tajemnicę. W jej rolę wcieli się Janelle Monáe. 

Premierę Run wstępnie zaplanowano na 8 maja. Film opowiada o tym, że nigdy nie można uciec od miłości matki. Dla bohaterki nie jest to jednak pocieszeniem, lecz zagrożeniem. Pomiędzy Chloe (Kiera Allen) a jej mamą Diane (Sarah Paulson) jest coś nienaturalnego, a nawet złowieszczego. Diane wychowała córkę w całkowitej izolacji. Kontrolowała każdy jej ruch, jaki wykonywała. Istnieją tajemnice, które Chloe dopiero zaczyna rozumieć. Od wizjonerskich pisarzy, producentów i reżysera przełomowego filmu Searching pojawia się thriller, który pokazuje, że kiedy mama jest zbyt blisko, musisz uciekać. 

Spiral pierwotnie miał zostać opublikowany 15 maja. Ta szczególna odsłona wieloletniej serii horrorów pochodzi z opowiadania Chrisa Rocka, który wystąpi u boku Samuela L. Jacksona. Rock gra detektywa policyjnego badającego serię przestępstw grizzly, a Jackson gra jego ojca. Dołączyli do nich Max Minghella, który gra Williama Schenka, partnera Rocka i Marisol Nichols jako Capt. Angie Garza, szefa Rocka.

Obecnie trwają negocjacje w związku z nowymi datami i strategiami.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.