„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz „King’s Man: pierwsza misja” – premierowo w Multikinie!

5 stycznia br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć między innymi film akcji King’s Man: pierwsza misja, a 6 stycznia br. na wielkim ekranie pojawi się Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 oraz przedpremierowo Sing 2. W repertuarze na widzów czeka nadal Spider-Man: Bez drogi do domu oraz Matrix Zmartwychwstania.

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz „King's Man: pierwsza misja” - premierowo w Multikinie!Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej. W filmie King’s Man: pierwsza misja występują: Ralph Fiennes, Gemma Arterton, Matthew Goode oraz Aaron Taylor – Johnson.

 

 

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz „King's Man: pierwsza misja” - premierowo w Multikinie!W komedii Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta… A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

W repertuarze widzowie nadal znajdą największe premiery ostatnich tygodni: Spider-Man: Bez drogi do domu oraz Matrix Zmartwychwstania – długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity. 

Ponadto 6 stycznia zapraszamy na przedpremierowe pokazy przebojowej, animowanej komedii Sing 2, która powraca z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. 

„Koniec świata czyli Kogel Mogel 4” oraz „King's Man: pierwsza misja” - premierowo w Multikinie!Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl. Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe i przedpremierowe seanse można nabyć online oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

Patrycja Szustak
Patrycja Szustak
Jest najprawdziwszym hobbitem, który kocha wszelkie zwierzęta, a najbardziej koty (jakby mogła wybrać swoje kolejne wcielenie, zostałaby grubym kotem). Przemieniła swój pokój w bibliotekę, na niekorzyść pleców mężczyzn, którzy musieli wnosić te wszystkie książki. Jej wzrost ułatwia zawinięcie się w kokon i oglądanie filmów oraz seriali całymi dniami. Lubi dobrą kawę, jednak jest zbyt leniwa, żeby ją zaparzyć.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu