Komiksy paragrafowe „Kotki i smoki: Smocze kwiaty” oraz „Bocian Lucek” – premiera

Dziś swoją premierę mają dwa komiksy paragrafowe dla młodszych od FoxGames – „Kotki i smoki: Smocze kwiaty” oraz „Bocian Lucek”.

Popbookownik objął komiksy paragrafowe Kotki i smoki: Smocze kwiaty oraz Bocian Lucek swoim patronatem.

Komiksy paragrafowe „Kotki i smoki: Smocze kwiaty” oraz „Bocian Lucek” - premieraKomiks paragrafowy: Kotki i smoki: Smocze kwiaty

Dzielny kociak Mo znów wyrusza na pełną przygód wyprawę. Zbliżają się urodziny jego mamusi i chciałby dać jej wyjątkowy prezent – bukiet smoczych kwiatów. Rosną one w wysokich górach, a dostępu do nich strzeże lodowy smok. Na szczęście, mały czytelniku, Mo będzie mógł liczyć na Twoją pomoc! Bo to Ty jesteś bohaterem!

Komiksy paragrafowe „Kotki i smoki: Smocze kwiaty” oraz „Bocian Lucek” - premieraKomiks paragrafowy: Bocian Lucek

Bocian Lucek nie jest zwykłym pracownikiem poczty, to listonosz żądny przygód! Przyjaciele z wioski powierzają mu zadania najwyższej wagi. Torba Lucka pęka w szwach od ilości przesyłek, a on wciąż otrzymuje pilne zlecenia. Czy uda mu się sprostać wyzwaniu i dostarczyć wszystkie listy? Na szczęście, mały czytelniku, będzie mógł liczyć na Twoją pomoc. Bo to Ty jesteś bohaterem!

Do samodzielnej lektury od 6. roku życia i do wspólnej zabawy z rodzicem dla młodszych!

Natalia Jóźwiak Kłysz
Natalia Jóźwiak Kłysz
Zabiegana artystka, stale poszukująca nowych wyzwań. Lubi spędzać wolny czas przy grach komputerowych, jak również pochylić się czasem nad planszą. Próbuje robić ładne zdjęcia. Matka Smoków, a raczej jednego, który jest jeżem.

Popularne w tym tygodniu