Komiks Keanu Reevesa, „BRZRKR” doczeka się dwóch netflixowych adaptacji!

Po premierze dwunastoczęściowego komiksu Keanu Reevesa, BRZRKR, tytuł oficjalnie doczeka się aż dwóch adaptacji od Netflixa.

Streamingowy gigant nabył prawa od BOOM! Studios i już zabiera się za dwie produkcje: pierwszą z nich będzie aktorski film pełnometrażowy, w którym główną rolę zagra… sam Keanu Reeves. Nic dziwnego, ponieważ komiksowa postać jest niezwykle do niego podobna. Co więcej, aktor zasiądzie również na krześle producenckim.

Drugim obrazem ma być animacja, która zarazem będzie stanowić spinoff serii BRZRKR i tu również nie zabraknie Reevesa – użyczy on bowiem głosu protagoniście.

Historia BRZRKR skupia się na wojowniku, który od wieków przemierzał świat, idąc krwawą drogą. Teraz, w czasach współczesnych, Berzerker ukrywa się w Stanach Zjednoczonych i wykonuje niebezpieczne prace dla rządu w zamian za prawdę o jego istnieniu. Postać urodziła się 80 tysięcy lat temu i jest pół-człowiekiem, ponieważ jego ojcem jest bóg wojny.

Projekt pojawił się na platformie Kickstarter i po jednym dniu osiągnął aż 500% pierwotnego celu.v

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu