Kolejne sezony „Mindhuntera” mogą nie powstać

Wcześniej w tym roku pojawiły się informacje, że serial Mindhunter zostaje wstrzymany na czas nieokreślony, w związku z zaangażowaniem twórcy, Davida Finchera, w inny projekt. Teraz wypowiada się on na temat przyszłości serii.

W rozmowie z Vulture Fincher ujawnił, że stworzenie trzeciego sezonu raczej nie jest prawdopodobne. Jako powód podał zbyt duże koszty produkcji oraz czas, jaki trzeba poświęcić na nakręcenie Mindhuntera. Mimo bardzo pozytywnych opinii krytyków, twórca ujawnił także, iż produkcja nie zebrała odpowiednio dużej widowni, na jaką liczył Netflix, co może sprawić, że włodarze platformy najpewniej nie dadzą zielonego światła następnej serii.

(…) Mindhunter to byo dla mnie dużo. Dziewięćdziesiąt godzin pracy tygodniowo. Absorbował całe moje życie. Kiedy skończyłem drugi sezon, byłem wykończony. (…)

– mówi Fincher.

Serial śledzi losy dwóch agentów FBI, próbujących odkryć odpowiedzi na to, co dzieje się w głowach seryjnych morderców. Do tej pory bohaterowie odwiedzili między innymi Eda Kempera czy Charlesa Mansona. W trzeciej odsłonie mieli oni rozmawiać z Davidem Berkowitzem (znanym jako Son of Sam) oraz Dennisem Raderem (BTK Killer).

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu