„Klaus” – oficjalny zwiastun i plakat animacji Netflixa

0
19
Oto pierwszy zwiastun animacji od Neflixa, Klaus, przy której na stanowiskach dyrektorów kreatywnych, pracowało dwóch Polaków – Szymon Biernacki i Marcin Jakubowski.

Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oskara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety. Klaus to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy Jak ukraść księżyc, z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda.

Poniżej oficjalny plakat produkcji:

Reżyserem animacji został Sergio Pablos, scenariusz powstał we współpracy Pablosa z Zachiem Lewisem oraz Jimem Mahoneyem, natomiast za muzykę odpowiedzialny był Alfonso G. Aguilar.

Klaus będzie miał swoją premierę już 15 listopada na Netflixie.

Odpowiedz

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię