Kit Harrington w trailerze 2. sezonu „Criminal” + data premiery

Kryminalny serial Netflixa powraca. Opublikowano właśnie zwiastun, w którym zobaczymy między innymi znanego z roli Jona Snowa w Grze o Tron Kita Harringtona.

Druga seria, podobnie jak pierwsza, będzie składała się z czterech odcinków. W pierwszej odsłonie mogliśmy między innymi oglądać epizody z Davidem Tennantem, odtwórcą chociażby roli Dziesiątego Doktora w Doctorze Who, czy Hayley Atwell, znanej z wcielania się w Agentkę Carter w produkcjach Marvela. Fabuły tych odcinków działy się w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Hiszpanii, a przy każdym pracowali lokalni reżyserzy i twórcy.

Charakterystyczną cechą Criminal było to, że historia rozgrywała się niemal całkowicie w jednym miejscu – to jest pokoju przesłuchań i na posterunku policji. Ten motyw zostanie zastosowany również w nowej odsłonie.

W drugim sezonie akcja skupi się na wydarzeniach w Londynie. W rolach głównych zobaczymy Kita Harringtona, Sharon Horgan, Sophie Okonedo i Kunala Nayyara, kojarzonego z serialem Teoria wielkiego podrywu.

Premierę 2. sezonu Criminal zaplanowano na 16 września.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu