SDCC 2020: Kilka minut nowego sezonu „The Walking Dead” do obejrzenia

Podczas tegorocznego internetowego spotkania z obsadą i twórcami jednego z flagowych seriali AMC pokazano filmik promujący produkcję o zombie. Fani The Walking Dead, mamy coś dla was!

Zombie powrócą w dziesiątej odsłonie serii. I to już 4 października. Jeśli nie możecie się doczekać premiery, obejrzyjcie świeży materiał promujący The Walking Dead.

W serialu występują: Norman Reedus, Danai Gurira, Melissa McBride, Cailey Fleming, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Khary Payton, Cooper Andrews, Jeffrey Dean Morgan, Avi Nash, Nadia Hilker, Lauren Ridloff, Angel Theory, Dan Fogler, Samantha Morton, and Ryan Hurst. W najnowszym sezonie pojawią się także Thora Birch i Kevin Carroll.

GrafikaAMC
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu