Kevin nie sam w „American Horror Story”

0
Wprawdzie do premiery jednego z najchętniej oglądanych strasznych seriali pozostało jeszcze sporo czasu, to jednak nie przeszkadza twórcom produkcji obwieścić, kto zagra główne role w najnowszej odsłonie American Horror Story. Pojawią się znane nam ze wcześniejszych odsłon cyklu twarze, ale wystąpią także świeżynki. Kto dokładnie zabłyśnie w dziesiątym sezonie AHS?

Dziewiąty sezon skupiał się na wydarzeniach z obozu Camp Redwood. To był czysty slasher, choć pojawiło się sporo typowych dla Ryana Murphy’ego rozwiązań. W tym roku będzie można obejrzeć dziesiątą odsłonę produkcji AHS, a to jeszcze nie koniec. Kto tym razem pojawi się w serialu. Ryan Murphy ogłosił to na swoim Instagramie.

Wśród wymienionych znaleźli się chociażby Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd i Macaulay Culkin. Tak, dobrze widzicie, Kevin sam w domu zagra w horrorze!

Nie wiadomo jeszcze nic konkretnego o tym, wokół czego skupi się nowa odsłona. Zapewne dopiero teasery rzucą nam na to nieco światła.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#AHSSeason10

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.