„Kena: Bridge of Spirits” nie tylko na PS5, ale i na PC. Znamy wymagania sprzętowe

Kena: Bridge of Spirits to jedna z zaprezentowanych podczas pokazu PlayStation 5 gier. Jednak produkcja od studia Ember Lab zadebiutuje nie tylko tam.

Kena: Bridge of Spirits to jedna z ładniejszych gier, jakie zobaczyliśmy na pokazie Sony. W tej produkcji pokierujemy tytułową przewodniczką duchową, która wyrusza do opuszczonej wioski, aby znaleźć święte górskie sanktuarium. Wiadomo już, że będzie fabularną przygodówką stawiającą duży nacisk na eksplorację i dynamiczna walkę. Jednak tej nie będziemy toczyć w pojedynkę, ponieważ jednym z zadań gracza jest rozwijać drużynę złożoną z duchów Rot, po uprzednim ich odnalezieniu.

Kena: Bridge of Spirits jest jedną z pierwszych produkcji, w które zagramy jeszcze w tym roku na PlayStation 5. Jednakże z debiutanckim dziełem studia Ember Lab będą mogli się zapoznać także posiadacze PlayStation 4 oraz PC, ponieważ gra będzie czasowym exclusivem na Epic Games Store. Dlatego na stronie sklepu można już umieszczać ją na liście życzeń, zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi oraz w jakich językach ta przygodówka zostanie zlokalizowana.

"Kena: Bridge of Spirits" nie tylko na PS5, ale i na PC. Znamy wymagania sprzętowe

 

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu