Kate Winslet i Saoirse Ronan w nowym zwiastunie filmu „Ammonite”

NEON wypuścił oficjalny zwiastun nadchodzącego melodramatu Francisa Lee Ammonite, w którym zobaczymy zdobywczyni Oscara Kate Winslet i czterokrotnie nominowaną do Oscara Saoirse Ronan.

Akcja filmu toczy się w Anglii w latach czterdziestych XIX wieku i opowiada historię uznanej łowczyni skamieniałości Mary Anning (Winslet), która pracuje samotnie na surowym, południowym wybrzeżu kraju. Mając za sobą kilka słynnych odkryć, które trafiły do muzeum, teraz szuka pospolitych skamieniałości, które sprzedaje turystom aby utrzymać siebie i chorą matkę. Pewnego dnia w drzwiach jej zakładu zjawia się mężczyzna z żoną Charlotte Murchison (Ronan), oznajmiając, że jego ukochana wpadła w melancholię i zły nastrój. Nieznajomy prosi Mary aby ta przyjęła jego żonę na praktyki, oferując w zamian dużą sumę pieniędzy. Początki znajomości dwóch zupełnie sobie obcych kobiet nie są łatwe. Z czasem jednak rodzi się między nimi intensywna i namiętna więź, zmuszając je do określenia prawdziwej natury ich związku.

Oprócz Ronan i Winslet w filmie wystąpią między innymi Gemma Jones, James McArdle, Aleca Secareanu i Fiona Shaw. Światowa premiera filmu odbędzie się w przyszłym miesiącu na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, a do kin produkcja trafi 13 listopada 2020 roku.

ŹródłoCOMINGSOON
GrafikaCOMINGSOON
Weronika Penarhttps://recenzowniaksiazkowa.blogspot.com/
Z zawodu behawiorystka i badaczka kociego zachowania -  nic co kocie, nie jest jej obce. Z zamiłowania czytelniczka dobrych kryminałów i książek przygodowych, kinomaniaczka i ciągła podróżniczka. Jeśli nie biega na swojej uczelni, nie uczy studentów lub nie czyta pod kocem książek, to na pewno podróżuje, szukając swojego miejsca w świecie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu