Kate Walker powróci w nowej przygodzie! Zapowiedziano grę „Syberia: The world before”

0
Spodziewaliście się, że Kate Walker jeszcze powróci? Jak się okazuje, Microids od kilkunastu miesięcy pracuje już nad kolejną kontynuacją. Dzisiaj udostępnione zostały pierwsze informacje dotyczące gry.

Microids oraz Benoît Sokal ogłosili, że powstaje kolejna gra z cyklu Syberia. Kontynuacja została zatytułowana Syberia: The World Before. Gracze ponownie wcielą się w Kate Walker, czyli bohaterkę znaną z poprzednich części.

Nowa odsłona ma nas zabrać w podróż przez kontynent. Gracze zapoznają się z historią zakorzenioną w „chaosie i tragediach XX wieku”.

Dwa lata po premierze ostatniej części jesteśmy świadomi tego, że gracze chcieliby odkryć kolejna odsłonę przygód kochanej przez nich Kate Walker. Gra jest już w produkcji i jesteśmy zachwyceni mogąc powrócić do unikatowego uniwersum Benoîta Sokala. Nowa odsłona pozwoli graczom na dowiedzenie się czegoś więcej o bohaterce i ponowne zanurzenie się w atmosferze pierwszych gier.

– powiedział Elliot Grassiano, wiceprezes Microids.

Jestem szczęśliwy mogąc kontynuować podróż Kate wraz z zespołem z Microids. Chcemy dać fanom historię z atmosferą równie tajemniczą, jak w pierwszych częściach, z jeszcze większą liczbą automatów do wykorzystania, zagadek do rozwiązania i postaci do poznania. Nie mogę doczekać się, aby ujawnić więcej na temat postępów .

– dodał Benoît Sokal.

Opublikowano też pierwszą grafikę promującą grę.

Kate Walker powróci w nowej przygodzie! Zapowiedziano grę "Syberia: The world before"

Syberia: The World Before powstaje już od półtora roku, ale wciąż nie znamy daty jej premiery ani docelowych platform. Możliwe, że czegoś więcej dowiemy się na targach Gamescom.