Już dziś kupisz w Multikinie bilety na „Szybkich i wściekłych 10”!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na jedną z najbardziej wyczekiwanych premier maja Szybkich i wściekłych 10. Produkcja wejdzie do kin 19 maja! Bilety już są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Dziesiąty film sagi Szybcy i wściekli rozpoczyna ostatni rozdział jednej z najbardziej popularnych globalnych franczyz, która trwa już trzecią dekadę i ma niesłabnącą popularność.

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą zmierzyć się z najgroźniejszym przeciwnikiem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy od 19 do 21 maja. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez https://multikino.pl/filmy/szybcy-i-wsciekli-10 oraz aplikację.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu