Justin Timberlake w nowym filmie od Apple TV+

Apple TV + opublikowało oficjalny zwiastun ich nadchodzącego dramatu Palmer, w którym Justin Timberlake wcieli się w główną rolę. Film będzie dostępny od piątku 29 stycznia 2021 roku.

Po 12 latach więzienia były gwiazdor licealnej ligi futbolu, Eddie Palmer, wraca do domu, aby zacząć swoje życie na nowo. Tworzy niezwykłą więź z Samem, nastolatkiem przez lokalną społeczność uważanym za dziwaka. Jednak czy przeszłość Eddiego nie zagrozi zrujnowaniem jego nowego życia i rodziny?

W filmie zagrają Justin Timberlake (The Social Network), Juno Temple (Killer Joe, The Other Boleyn Girl), Alisha Wainwright (Raising Dion), nominowana do Oscara June Squibb (Nebraska) oraz Ryder Allen. To pierwszy film fabularny Timberlake’a po trzech latach od zagrania w filmie Woody’ego Allena Wonder Wheel.

Palmer wyreżyserowany został przez Fishera Stevensa na podstawie scenariusza napisanego przez Cheryl Guerriero.

Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu