„Jupiter’s Legacy” z trailerem i plakatem

Obecnie trwa moda na ekranizowanie książek, komiksów czy gier. Co chwilę słyszymy więc o nowej produkcji bazującej na znanej już historii. Netflix kolejny raz sięga po sprawdzony scenariusz. Tym razem stawia na komiksową opowieść. 

Mark Millar i Frank Quitely stworzyli serię komiksów, a jedna z największych platform zekranizuje go teraz. Mowa o Jupiter’s Legacy, którego premiera na Netflixie już 7 maja. Właśnie ujawniono zwiastun obrazu oraz plakat go promujący.

W show wystąpią: Josh Duhamel, Ben Daniels, Leslie Bibb, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade, Matt Lanter. O czym opowiada produkcja?

O pierwszej erze superbohaterów oraz ich dzieciach, które żyją w cieniu sławnych rodziców i próbują odnaleźć swoje drogi.

GrafikaNetflix
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu