„Julie and the Phantoms” – muzyczny teaser promujący serial

Co powiecie na nową produkcję od Netflixa? Jakiś czas temu wspominaliśmy już o serialu Julie and the Phantoms, dziś mamy dla was muzyczny teaser produkcji, obejrzycie go poniżej. 

Mama Julie uwielbiała muzykę. Córka także każdą wolną chwilę spędzała na słuchaniu utworów piosenek, do czasu, aż jej rodzicielka umarła. Teraz bohaterka straciła serce do muzyki. Pewnego dnia w starym studio jej mamy spotyka jednak trzy duchy. Ich pojawienie się oddziałuje na Julie – dziewczyna znowu zaczyna komponować i śpiewać piosenki. Przyjaźń duchów i protagonistki zacieśnia się – bohaterowie postanawiają stworzyć razem zespół.

https://youtu.be/slYAe5BnqP0

Za reżyserię serialu odpowiada Kenny Ortega, producentami są natomiast Dan Cross i Dave Hoge. Choreografią zajął się Paul Becker. W produkcji zagrają: Madison Reyes, Charlie Gillespie, Jeremy Shada, Owen Patrick Joyner, Booboo Stewart, Cheyenne Jackson, Carlos Ponce. Premiera serialu na Netflixie 10 września.

Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu