Julianne Moore w zwiastunie adaptacji powieści S. Kinga „Historia Lisey”

Historia Lisey to kolejna adaptacja powieści Stephena Kinga. Tym razem serial ukaże się pod szyldem Apple TV+ – sprawdźcie jego oficjalny zwiastun!

Historia w produkcji będzie śledzić losy Lisey Landon dwa lata po śmierci jej męża, słynnego powieściopisarza, Scotta Landona. Splot niepokojących zdarzeń sprawi, że bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze wspomnieniami z małżeństwa ze Scottem, które celowo wcześniej ukryła głęboko w podświadomości. Historia Lisey to głęboko osobisty thriller.

W głównej roli zobaczymy laureatkę Oscara, Julianne Moore, a towarzyszyć jej będzie nominowany do statuetki Akademii Filmowej Clive Owen.

Warto wspomnieć, iż powieść z 2006 roku była inspirowana osobistymi przeżyciami Stephena Kinga, który brał udział w poważnym wypadku w 1999 roku. Pomysł na książkę pojawił się w umyśle pisarza, gdy zdał sobie sprawę, że po powrocie do domu ze szpitala, wszystkie jego rzeczy leżą spakowane w pudłach.

Premierę Historii Lisey zaplanowano na 4 czerwca.

Adrianna Dworzyńska
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu