Josh Segarra w obsadzie „She-Hulk”

Josh Segarra (Arrow, FBI, Orange Is the New Black) dołącza do serialu Disney+ i wystąpi u boku Tatiany Maslany w kolejnej produkcji Marvel Studios, She-Hulk.

Produkcja skupi się na prawniczce Jennifer Walters (Maslany), kuzynce Bruce’a Bannera (Mark Ruffalo), która po transfuzji krwi kuzyna otrzyma również jego moce. Jednak w przeciwieństwie do Bruce’a, będzie potrafiła zachować większość swojej osobowości, inteligencji i kontroli emocjonalnej.

W obsadzie znaleźli się także Renée Elise Goldsberry, Ginger Gonzaga, Jameela Jamil, Tim Roth i Mark Ruffalo, który ponownie wcieli się w rolę Bruce’a Bannera, znanego również jako Hulk.

Zdobywczyni Emmy Jessica Gao (Rick and Morty, Silicon Valley) jest twórcą, głównym scenarzystą i producentem wykonawczym She-Hulk. Kat Coiro (Marry Me, Dead to Me) reżyseruje pilota wraz z dodatkowymi odcinkami, a także jest producentem wykonawczym.

Seria została wyprodukowana przez Marvel Studios. Pierwszy sezon będzie składał się z dziesięciu odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 2022 rok.

Josh Segarra w obsadzie „She-Hulk"

Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu