„John Wick 4” dostał teaser!

No i stało się, Baba Jaga powraca i to po raz czwarty! 

Czasami ma się wrażenie, że niektóre postaci są nie do zdarcia, a takim przykładem jest oczywiście bohater serii John Wick, którego gra Keanu Revees.

Lionsgate ujawniło pierwszy zwiastun filmu John Wick: Rozdział 4, produkcja zachwyci fanów na początku przyszłego roku, gdy zostanie wydana 24 marca 2023 roku.

Sprawdź pierwszy zwiastun filmu poniżej:

John Wick: Rozdział 4 został po raz pierwszy ogłoszony natychmiast po rekordowym weekendzie otwarcia John Wick: Rozdział 3 – Parabellum, który zarobił ponad 300 milionów dolarów na całym świecie. W czwartej części zobaczymy powrót Keanu Reevesa jako tytułowego zabójcy, którego ostatnio widziano z licznymi obrażeniami po upadku ze szczytu hotelu Continental.

Do Reevesa, Lance’a Reddicka i Iana McShane’a dołączają japońsko-brytyjska supergwiazda pop, Rina Sawayama w swoim debiucie filmowym, Shamier Anderson, Bill Skarsgard, Clancy Brown, Hiroyuki Sanada i Donnie Yen, który podobno gra starego przyjaciela Johna.

Film zostanie wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego na podstawie scenariusza, którego współautorami są Shay Hatten i Michael Finch, który zastępuje twórcę franczyzy Dereka Kolstada. Producentami filmu są Basil Iwanyk, Erica Lee i Stahelski, a producentami wykonawczymi są Reeves i Louise Rosner.

ŹródłoComingSoon
Karol Riebandt
Karol Riebandthttp://improbite.pl/
Gość, do którego dzwoni Rick, gdy Morty ma wolne. Maruda i gracz, ale nie pogardzi też dobrym komiksem i książką.

Popularne w tym tygodniu