Joe Keery w trailerze filmu Spree

RLJE Films pokazało trailer swojej nowej produkcji Spree z Joe Keerym w roli głównej. Młody aktor znany z Stranger Things wcieli się tym razem w rolę szaleńca w krwistym połączeniu horroru i czarnej komedii. 

Kogo zagra Keery?  23-letniego kierowcę aplikacji Spree. Kurt to młody człowiek który opętany jest potrzebą atencji w mediach społecznościowych. Do tego stopnia, że nie cofnie się przed niczym, by stać się popularnym. Wymyśla złowrogi plan „#ticiton”, instaluje zestaw kamer i podsłuchów w swoim samochodzie by transmitować swoje przejażdżki w internecie. Jednak gdy jego usilne starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów desperacja Kurta rośnie. A chęć zyskania popularności staje się obsesją pchająca go ku szaleństwu.

Oprócz Keery’ego, w filmie pojawią się Sasheer Zamata (Saturday Night Live), Mischa Barton (The Cat and the Moon), John DeLuca (All Hallows ‘Eve), David Arquette (Scream 5) i Kyle Mooney ( Jednorożec). Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiedzialni są Eugene Kotlyarenko i Gene McHugh.

Grafikawstale.com
Paulina Komorowska-Przybysz
Paulina Komorowska-Przybysz
Mól książkowy, marzący o wydaniu własnej książki, zapalony gracz konsolowy i planszówkowy o zapędach artystycznych i zamiłowaniu do rękodzieła. Wychowana na Gwiezdnych Wojnach, Obcym i książkach Stephena Kinga. Trochę roztrzepana, często zbyt szczera i nieustannie ciekawa świata.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu