Joanna Kulig w netflixowym serialu od Damiena Chazelle’a „The Eddy”

0
Netflix opublikował pełny zwiastun nadchodzącego serialu Damiena Chazelle’a The Eddy, w którym zobaczymy znaną z występu w Zimnej wojnie aktorkę Joannę Kulig.

Elliot Udo (w tej roli André Holland) – niegdyś uwielbiany pianista jazzowy w Nowym Jorku, dziś współwłaściciel podupadającego klubu The Eddy, gdzie zarządza mało znanym zespołem z główną wokalistką, Mają (Joanna Kulig), na przedzie, z którą bohater związuje się i rozstaje raz za razem.

W miarę jak Elliot odkrywa, że jego biznesowy partner, Farid (Tahar Rahim), może być uwikłany w nieciekawe praktyki w klubie, sekret wychodzi na jaw – również przed żoną Farida, Amirą (Leïla Bekhti). Do tego wszystkiego z Paryża przyjeżdża do Elliota jego zbuntowana córka, Julie (Amandla Stenberg), wprowadzając się do niego. Życie prywatne i zawodowe bohatera wywraca się do góry nogami, kiedy on sam stawia czoła przeszłości, stara się ratować klub i chronić osoby mu najbliższe.

Miniseria The Eddy to pierwsza reżyserska praca Chazelle’a nad serialem. Produkcja powstała ze współpracy pomiędzy Alanem Poulem, wspomnianym Chazellem, laureatem nagrody BAFTA, Jackiem Thorne’m i sześciokrotnym zwycięzcą Grammy, Glenem Ballardem. Ten ostatni stworzył piosenki do serialu oraz dobrał zespół, składający się z prawdziwych muzyków – Randy’ego Kerbera, Ludovica Louisa, Lada Obradovica, Jowee Omicila i Damiana Nuevy Cortesa.

Premiera The Eddy już 8 maja.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.