Jeszcze dwa tygodnie zabawy! Do końca lipca trwa loteria „Wygrywa każdy kinoman!”

Do 31 lipca Cinema City zaprasza swoich widzów do wspólnej zabawy w loterii „Wygrywa każdy kinoman”. Tu los uśmiecha się do wszystkich, także do tych, którzy są przekonani, że zwykle nie mają szczęścia w losowaniach. Każdy bilet kupiony w Cinema City i zarejestrowany na stronie konkursowej www.wygrywakazdykinoman.pl wygrywa!

W puli zostało jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w dalszym ciągu na szczęśliwca czeka Skoda Karoq, do wygrania pozostały jeszcze vouchery do Parku Wodnego Suntago, hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 3, roczne abonamenty kinowe Cinema City Unlimited oraz wiele innych kinowych nagród. Cinema City zapewnia, że to jedyna taka loteria kinowa, w której każdy bilet daje gwarancję zwycięstwa!

Jaka nagroda kryje się pod kodem z Twojego biletu? Wybierz się do Cinema City na seans i daj się zaskoczyć! A w ostatnie tygodnie lipca będzie co oglądać! Coś dla siebie znajdą fani uniwersum Marvela: Thor: Miłość i Grom, niesamowitych animacji: Minionki: Wejście Gru, Niezgaszalni, DC Liga: Super Pets, czy mrożących krew w żyłach horrorów: Zbrodnie przyszłości. W repertuarze nie zabraknie także świetnego komediodramatu: Powodzenia, Leo Grande, a także czegoś dla wielbicieli romansów: Na chwilę, na zawsze, dreszczyku emocji: Niewiniątka i dobrego humoru: A oni dalej grzeszą, dobry Boże! oraz Pracownik miesiąca.

Co zrobić, aby wygrać w loterii Cinema City?

Kup bilet w kasie kina lub na www.cinema-city.pl na wybrany seans, na którym znajdziesz indywidualny, 18-cyfrowy kod loterii. Następnie zarejestruj go na stronie www.wygrywakazdykinoman.pl i wygrywaj! Tak, to takie proste! Potwierdzenie wygrania nagrody otrzymasz również drogą e-mail, wraz z instrukcją odbioru danej nagrody. W loterii udział biorą wyłącznie płatne bilety, a jedna osoba może zarejestrować maksymalnie 10 kodów promocyjnych. Cinema City w ten sposób chce obdarować wyjątkowymi nagrodami jak najwięcej kinomanów!

Tego lata najlepsza rozrywka czekać będzie w Cinema City! Szczegóły i regulamin loterii „U nas wygrywa każdy kinoman!” dostępne są na stronie  www.wygrywakazdykinoman.pl .

Organizatorem loterii jest SMOLAR Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.

Źródłonota prasowa
Monika Doerre
Monika Doerre
Dawno, dawno temu odkryła magię książek. Teraz jest dumnym książkoholikiem i nie wyobraża sobie dnia bez przeczytania przynajmniej kilku stron jakiejś historii. Później odkryła seriale (filmy już znała i kochała). I wpadła po uszy. Bo przecież wielką nieskończoną miłością można obdarzyć wiele światów, nieskończoną liczbę bohaterów i bohaterek.

Popularne w tym tygodniu