Jeremy Renner w zwiastunie serialu „Mayor of Kingstown”

Paramount+ opublikowało pierwszy zwiastun nowej, oryginalnej serii Mayor of Kingstown, w której w głównej roli zobaczymy Jeremy’ego Rennera, ale i kilka innych, znanych i nagradzanych aktorów.

Fabuła serii śledzi losy rodziny McLusky – dobrze sytuowanych maklerów w Kingstown, w stanie Michigan, gdzie tak naprawdę kwitnie tylko więzienny biznes. Produkcja poruszy tematy systemowego rasizmu, korupcji i nierówności, a także ma stanowić surowe spojrzenie na próbę zaprowadzenia porządku i sprawiedliwości w mieście, w którym nie ma ich wcale.

W Mayor of Kingstown wystąpią również: laureatka Oscara Dianne Wiest oraz laureat nagrody Emmy Kyle Chanlder. Stworzeniem serialu zajęli się nominowany do Oscara Taylor Sheridan oraz Hugh Dillon.

Dziesięcioodcinkowa seria zadebiutuje na Paramount+ 14 listopada.

ŹródłoComingsoon
Adrianna Dworzyńska
Geek i fanatyczka popkulturalna. Fascynatka astrofizyki, miłośniczka wszystkiego, co azjatyckie, a także była tulmbreciara. Członkini wielkiej trójki fandomów. Ceni magię ponad efektami, dlatego kocha Doctora Who i Merlina nad życie. Dyrektor ds. Memologii 2.0, śmieszek 24/7, ale przede wszystkim stuprocentowy hobbit - lubi święty spokój, jedzenie i spanie.

1 komentarz

  1. To nie są maklerzy. Na jednej z polskich stron internetowych błędnie przetłumaczono sformułowanie „power broker” i ten błąd się rozpowszechnia. Nie wiem, czy jest jakieś polskie określenie dla power brokerów (to osoby, które decydują o podziale wpływów w danej społeczności – same zwykle nie zajmują oficjalnie ważnego stanowiska, ale mają pieniądze i kontakty, by zakulisowo wzmacniać lub osłabiać pozycję kluczowych graczy, jak np. władz samorządowych, lokalnych biznesmenów, organizacji, policji, mafii i gangów działających na „ich” terenie).

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu