„Jellystone” — postacie Hanna Barbera z nową kreskówką na HBO Max

Jellystone to nowy serial spółki CH Greenblatt, który pozwoli zobaczyć, jak dziś funkcjonują postacie ze stajni Hanna Barbera takie jak Miś Yogi czy Boo Boo.

Hanna Barbera była niegdyś jednym z najbardziej znanych studiów animacji. To w tej wytwórni powstały takie kultowe seriale jak Scooby Doo, Miś Yogi, Jetsonowie czy Kocia Ferajna.

Jellystone to produkcja firmy CH Greenblatt, która już 29 lipca na HBO Max pozwoli wszystkim fanom spotkać się ponownie z ulubionymi bohaterami. W serialu będziemy śledzić aktualne życie mieszkańców Jellystone, gdzie każdy klasyczny bohater ma swoją rolę w społeczności (przykładowo Pies Huckleberry jest burmistrzem, a Miś Yogi i Boo Boo pracują w szpitalu), lecz ich drogi często się krzyżują i doprowadzają do wielu absurdalnych sytuacji.

Styl wizualny nawiązuje do poprzednich produkcji studia jak Chowder czy Harvey Beaks, a z wypowiedzi założyciela firmy, Carla Harveya Greenblasta można wywnioskować, iż chciał on tak uwspółcześnić postacie, by zapewnić im drugą młodość.

Dorastałem oglądając mnóstwo kreskówek Hanna-Barbera i bardzo kocham te postacie. Ogromna liczba zarówno klasycznych, jak i nie tak klasycznych postaci, które mogliśmy wykorzystać z biblioteki Hanna-Barbera, jest tym, co naprawdę czyni uniwersum Jellystone! wyjątkowym. Zamiast odtwarzać atmosferę kreskówek z przeszłości, chcieliśmy mieć głupia, dziwna zabawa z tymi postaciami i poszerzenie ich osobowości, aby nadać im więcej głębi. Jeśli jest jakaś postać, którą kochasz, w końcu zobaczysz ją gdzieś na tym świecie. Mamy nadzieję, że długoletni fani docenią nasze podejście do tego świata, a my Cieszymy się, że rodzice mogą przedstawiać i cieszyć się swoimi ulubionymi postaciami Hanny-Barbery ze swoimi dziećmi.

ŹródłoGamespot
Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Ten człowiek cały czas gra. Na komputerze, na konsolach PlayStation i na nerwach sąsiadów z racji, że jego bronią w realnym świecie jest gitara elektryczna.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Popularne w tym tygodniu