Jason Momoa jako Kratos w adaptacji „God of War”?

0
W ostatnich latach filmowe adaptacje gier wideo święcą triumfy, dlatego nie dziwi, że Universal chce przenieść jeden z najpopularniejszych tytułów ostatnich lat na wielki ekran.  Studio ma w planach stworzenie adaptacji God of War, a Jason Momoa może dostać angaż do roli Kratosa. 

Na przestrzeni lat kinowe adaptacje znanych gier, chociażby Warcraft, Detektyw Pikachu czy Sonic, cieszyły się ogromną popularnością, przynosząc także kolosalne zyski. Tak niewątpliwy sukces może zachęcać producentów do zainteresowania się adaptacjami gier na szerszą skalę, a gracze mogą stać się nową grupą docelową.

Dlatego nie dziwi, że studio Universal ma w planach stworzenie aktorskiej wersji gry God of War. Jason Momoa (Aquaman) rozpatrywany jest jako odtwórca roli Kratosa. Choć ciężko wyobrazić go sobie bez charakterystycznej fryzury, niewątpliwie posiada niezbędne fizyczne atrybuty, a także doświadczenie w odgrywaniu bohatera filmu akcji.

Wielkobudżetowe high fantasy mają ogromny potencjał, a God of War z Jasonem w roli głównej ma szanse idealnie wpasować się w gusta fanów.

Odpowiedz

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.

Uzupełnij komentarz!
Podaj imię

UWAGA! Komentarze przechodzą wstępną weryfikację i pojawiają się na stronie z opóźnieniem.